Teqball

Eesti Tekpalli Meistrivõistlused

Kutse esimestele ametlikele Eesti tekpalli meistrivõistlustele

Eesti Tekpalli Liit kutsub uhkusega kõiki huvilisi registreeruma esimestele ametlikele Eesti tekpalli meistrivõistlustele!

Loo oma ajalugu Eesti tekpallis! Mängi tekpalli koos meiega. 

Meistrivõistluste kohta

Eesti tekpalli meistrivõistlused algavad 16. juunil sõprusturniiriga ja kestavad septembrini. Plaanime võistluse läbi viia etapivormingus koos järgnevate playoff mängudega. Lõplik vorm kinnitatakse pärast võistkondliku registreerimise lõppemist. 

Kord nädalas, olenevalt võistkondade arvust,  toimuvad mängupäevad, mis annavad osalejatele võimaluse näidata oma oskusi ja võistelda riigi parima võistkonna koha eest. 

Miks osaleda?

Saa osa ajaloost ja kasuta ära suurepärast võimalust alustada Eesti tekpalli legendi teekonda, osaledes kõige esimestel meistrivõistlustel! See on ainulaadne võimalus kõikidele võistkondadele end väljendada ja anda oma panus selle põneva spordiala arengusse Eestis.

Kus toimuvad mängud?

Tallinn/ Lasnamäe Jalgpalliväljak / Punane 45

Registreerimine

Võistkonna registreerimiseks täitke palun “Registreerimisvorm”. Ootame teie osavõttu ning loodame meeleolukat ja põnevat võistlust!

   – Võistkondlik registreerimine on ametlik kinnitus meistrivõistlustel osalemise kohta.

   – Võistkond (mängijad) kannavad täielikku vastutust osalemise eest ja kohustuvad osalema kõikidel meistrivõistluste kohtumistel/etappidel, nõustudes Eesti Tekpalli Liidu reeglite ja tingimustega.

   – Tekpalli Liit kohustub korraldama ja läbi viima meistrivõistlusi, sealhulgas mängupäevi, etappe ja individuaalmänge. 

   – Võistkondlik registreerimine meistrivõistlustele: 100 eurot/võistkond.

   – Mängijalitsents: 10 eurot/mängija.

   – Vastavalt meistrivõistluste formaadi lõplikule kinnitamisele on võimalikud lisatasud ja/või hinnamuutused. 

   – Võistkonnad kohustuvad organiseerima oma mänguvormi (T-särk, lühikesed püksid, sokid) ja registreerima võistkonna värvid. 

   – Mängust keeldumise või meistrivõistluste etapil puudumisel ilma eelneva aruteluta Liiduga ja katse mängu ajakava ümber ajada, karistatakse võistkonda tehnilise kaotuse ja rahatrahviga 30 eurot/mäng.

-Kui mäng ettenähtud aja jooksul ei mängita, lükatakse mäng edasi teisele ajale. Sellise mängu maksumus on 20 eurot mängu edasilükkamise algatanud meeskonna kohta. Kui aga võistkonnad ühist aega ei leia, saab mängu edasilükkamise algatanud võistkond tehnilise kaotuse ja trahvi 30 eurot.

  – Eesti Tekpalli meistrivõistlused toimuvad üldtunnustatud rahvusvaheliste tekpalli reeglite järgi. Kõik võistkonnad on kohustatud järgima reegleid ning järgima ausat ja sportlikku mängu.

Ole meiega sotsiaalmeedias

Hakka jälgijaks, et näha uue kogukonna kasvu Eestis

TikTok

Tutvu Eesti tekpalli maailmaga TikTokis!

Instagram

Jälgi meid Instagramis, et saada osa tekpalli visuaalsest särast!

Facebook

Võta meiega ühendust Facebookis, et saada värskeid uudiseid, sündmuste tipphetki ja eksklusiivset sisu!

YouTube

Jälgi meie YouTube'i kanalit, et vaadata tekpalli esireast!